duyuru

1-27 Aralık 2014 günü yapılan genel kurul sonrası yönetim kurulu  Başkan Tahsin Yeşildere(İ.Ü.), Bşk.Yard.Esen Aslandoğan(M.Ü.),Genel Sekreter Gülhan Türkay(İ.Ü.), Sayman Sinan Alçın(Kültür Ü.),  üyeler; Hülya Kirmanoğlu(İ.Ü.), Özgür Ulus Mutlu(Acıbadem Ü.), A.Sinan Güler(MSGSÜ), Bekir Kocazeybek(İ.Ü.) Yaman Barlas(B.Ü.), Ali      Kerem Saysel(B.Ü.), Nuri Bulent Ersoy(B.Ü.), Özgün Biçer(M.Ü.)’den oluşmuştur.

2-Genel kurul gündemi içinde  tüzük değişikliği ile derneğimizin adının değiştirilmesi konusu oy çokluğu ile red edilmiştir.

3- Derneğimizin yıllık aidatı genel kurulumuzda ayda 10TLX12=120TL olarak belirlenmiştir.Dernek aidatlarınızı maaş aldığınız bankanıza ekteki talimat dilekçesini vererek ödemeniz sizlere hiçbir külfet getirmeyecektir.Bu durum derneğimiz yönetim kurulunun aylık bütçesini bilmesi açısından da önemlidir.Ayda 10 TL gibi çok cüzi  miktardaki ödentiniz sizlerin bütçenizi de etkilemeyecektir.Boğaziçi Üniversitesi’ndeki üyelerimiz ve az sayıda üyemiz her ay bu şekilde ödentilerini yapmaktadırlar.Lütfen aidatlarınızı her ay(10 TL) çalıştığınız bankanıza talimat vererek ödeyebilirsiniz.Ekte gönderdiğimiz  dilekçe örneğini doldurmanız ve bizzat kendinizin elden bankaya talimat vermeniz yeterli olacaktır ( IBAN numarası da yer almaktadır.İş Bankası dışında bir başka bankadan havale yapacak üyelerimiz IBAN numarasını kullanacaklardır.Bazı bankalar İBAN nosu istemektedir.Hiçbir havale ücreti ödenmemektedir).Ancak isteyen üyemiz aidatını tek seferde de ödeyebilir.Derneğimiz mali açıdan oldukça zor durumdadır.Biliyorsunuz geçtiğimiz dönem devlet üniversitelerinde çalışan öğretim elemanlarının maaşlarının arttırılmasında derneğimiz etkin bir rol oynamıştır.Sizlerden isteğimiz bizleri manevi ve maddi desteklemenizdir.Bu nedenle katkılarınız çok çok önemli olacaktır.Bugüne kadar bu maddi olumsuzluğu sizlere yansıtmak istemedik.Üye aidatlarını gerek bir seferde gerekse banka talimatı üzerinden düzenli ödeyen üyelerimize candan teşekkür ederiz.Ayrıca genel kurulumuza katılan demokratik haklarını kullanan üyelerimize de candan teşekkürlerimizi sunarız.

4-Üyelik bilgilerinizin güncellenmesi konusunda yönetim kurulumuz çalışmaya başlamıştır.ünvan,adres,mail adres değişikliği, üniversite  değişikliği veya emeklilik vb. değişikliği olan üyelerimizin bu değişiklikleri univder@gmail.com adresine bildirmelerini önemle rica ederiz.

5-2012-2014 dönem faaliyet raporunu ilişikte bilgilerinize sunuyoruz.değerlendirmeniz bizim için önemlidir.Ayrıca yakın çevrenizdeki öğretim elemanlarını derneğimize üye olmaları konusunda teşvik etmenizi dileriz.

6-Derneğimizin “univder“ adı altında facebook ve twitter hesapları da açılmıştır.Ayrıca www.univder.org  adresinden de bizi takip edebilirsiniz.

Sizlerden alacağımız maddi ve manevi güç bizlere daha fazla çalışma heyecanı verecektir.Katılımınızı bekler saygılar sunarız.

Üniv.Öğretim Üyeleri Derneği  Yönetim Kurulu

Ek: Ekleri toplu biçimde indirmek için tıklayınız…

1; Aidat ödeme dilekçesi

2; 2012-2014 Faaliyet Raporumuz(Çalışmalarımız,basın açıklamaları ve basında derneğimiz)

3-Charlie-Hebdo Dergisi’ne yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz ve Cumhuriyet Gazetesini ziyaretimiz

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/186271/Destek_cig_gibi.html______________________________________________________–

Daha güçlü bir dernek için katılımınızı,görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.
Daha güçlü bir dernek için lütfen yıllık aidatlarınızı ödeyiniz..
(Üniv.Öğretim Üye.Der. İş Bankası Balmumcu Şb. 1135 0215765)
Üniversite Öğretim Üyeleri Derneği